Verm-X® pre hlodavce

 


Verm-X® pre hlodavce je zdravý pamlsok, ktorý obsahuje vysoký obsah vlákniny. Neznamená, že hlodavce, ktoré sú chované voľne alebo vo vnútri sú chránené a imúnne voči črevným problémom. Môžu sa nakaziť z infikovanej trávy alebo králikárne, zo šľapy z infikovanej obuvi alebo od iných voľne žijúcich zvierat. Verm-X® nugetky pre králiky, morčatá, škrečky, fretky a všetky hlodavce boli starostlivo formulované a vyrobené tak, aby boli nielen veľmi chutné, ale hlavne chránili pred črevnými problémami. Zdravý tráviaci systém, ktorý sa nachádza v črevnom trakte je veľmi dôležitý a predstavuje 70% imunitného systému.

Verm-X® nugetky obsahujú lucernu, pšenicu, melasu, prebiotiká a probiotiká, ktoré spolu podporujú zdravý tráviaci systém. Sú navrhnuté tak, aby sa hrýzly, čím pomáhajú k zdravým a silným zubom.

Dávkovanie:
Jedna kopcovitá lopatka 1x denne do jedla - králik
Jedna zarovnaná lopatka 1x denne do jedla - morča, škrečok, fretka
Balenie 180g je pre jedného králika na 2 mesiace a pre morča, škrečka alebo iné malé hlodavce na 3 mesiace.

Zloženie: Picrasma excelsa (quassia), Capsicum minimum (kajenské korenie), Foeniculum vulgare (fenikel), Galium aparine (lipkavec), Urtica dioica (žihľava), Ulmus fulva (brest), Allium sativum (cesnak), Mentha piperita (mäta prieporná), Thymus vulgaris (tymián), Cinnamomum zeylanicum (škorica), lucerna, pšenica, melasa,prebiotiká (Bio-Mos: kvasinky saccharomyces cerevisiae), probiotiká (toyocerin) a sójový olej.