Čo je Verm-X® ?

 

Test Verm-X psy

Test Verm-X kone

Verm-X® je 100% prírodný produkt proti črevným parazitom, ktorý vytvára v črevách a v tráviacej sústave zvierat prostredie, s pomocou ktorého je možné predchádzať rôznym ochoreniam zažívacieho ústrojenstva. Na rozdiel od iných farmaceutických prípravkov ktoré pôsobia až príliš silným očisťovacím efektom, Verm-X® je veľmi jemný. Pravidelným podávaním produktu Verm-X® bude vybudované prostredie v tráviacej sústave neustále udržiavané a bude vytvárať neustálu ochranu.

Verm-X® sa skladá z byliniek a bol vytvorený po konzultáciách s poprednými svetovými znalcami byliniek, ktoré sa používali po celé stáročia ako prírodný spôsob udržovania črevnej hygieny a pri predchádzaní rôznych chorôb.

Verm-X® poskytuje komplex vitamínov, minerálov, stopových prvkov a prispieva k celkovému zdraviu a kondícii zvierat. Produkty Verm-X® sú vyrábané z pravých prírodných surovín, ktoré nie sú geneticky modifikované. Verm-X® je veľmi ľahko stráviteľný, cenovo výhodný a veľmi efektívny.

Produkty Verm-X® sú schválené na používanie pre organizmy a sú certifikované Britskou asociáciou komplexnej výživy a medicíny.Verm-X® získal celkovú etickú akreditáciu na základe prísnej analýzy uskutočnenej nezávislým subjektom. Etická akreditácia je všeobecne rešpektovaná ochranná známka udeľovaná Etickou Organizáciou spoločností, ktorá zaručuje významnú sociálnu zodpovednosť.

V roku 2010 Verm-X® získal schválenie pre používanie v ekologickom systéme na základe vyhodnotenia spoločnosťou Organic Farmers and Growers Ltd.

Spoločnosť organického chovateľstva a poľnohospodárstva - kontrolný subjekt, akreditovaný spoločnosťou DEFRA, uviedol svoj „organický systém uistenia“ a je schopný neustále kontrolovať, overovať a nahliadať do rôznych činností, ktoré zahŕňajú výrobcov krmív, maloobchodníkov a veľkoobchodníkov. Verm-X® je prvý a jediný prípravok na udržiavanie črevnej hygieny, ktorý získal takéto schválenie.

Produkty Verm-X® sa stali víťazmi prestížnej ankety „Greenapple“ v rokoch 2004, 2006, 2007, 2008 a 2011 za najlepšie environmentálne postupy v poľnohospodárstve.

Výrobcom Verm-X® je spoločnosť Paddocks Farm Partnerschips Ltd., farma Paddocks z Veľkej Británie. Označenie výrobkov Verm-X® a Itch-Eeze® sú chránené medzinárodnou ochrannou známkou. Všetky výrobky Verm-X® sú vyrobené vo Veľkej Británii. Naše granulované výrobky sa vyrábajú v jednej z britských tovární špecializovaných na granulovanie počas nízkych teplôt, čo zabraňuje poškodeniu kvality surovín. Spoločnosť Paddocks Farm Partnerschips Ltd. je jedinou spoločnosťou na svete, ktorá sa špecializuje výhradne na produkciu prírodných látok, napomáhajúcich k hygiene a k správnej funkcii črevnej sústavy zvierat. V súčasnej dobe máme úspešné produkty Verm-X® pre kone, kravy, hydinu, psy, mačky, králiky, morčatá, škrečky, ovce, kozy, ošípané, kačice, vtáky, lamy a alpaky, dravé vtáky, holuby, bažanty, diviaky, jelene, antilopy, plazy.

Spoločnosti, ktoré spolupracujú pri výrobe produktov Verm-X zdieľajú naše hodnoty a kvality:

  • Certifikát zhody surovín použitých na prípravu so surovinami na označení (FEMAS)
  • Produkty sú vyrobené v zhode s ISO 9001:2008
  • Biodynamický typ poľnohospodárstva, využívanie rastlín a byliniek bez akejkoľvek genetickej modifikácie
  • Čerstvé výťažky a tinktúry sú spracované do niekoľkých hodín na tom istom mieste, kde boli rastliny zozbierané
  • Bylinky sú pestované, zberané, spracované a distribuované podľa prísnych organických kódov, pravidiel
  • Široký spektrum výskumu a testovanie našich produktov
  • Bylinky vypestované na farme sú sušené nákladnejšou ale menej znehodnocujúcou metódou odvlhčovania
  • Naše granulované výrobky sú produkované v jednej z našich britských tovární, špecializovaných na granuláciu počas nízkej teploty, čo zabraňuje znehodnoteniu kvality použitých surovín
  • Pozitívny prístup k životnému prostrediu, znižovanie objemu emisií a využívanie metód recyklovania, ktoré sú možné. (niektorí z našich súčasných dodávateľov využívajú procesy, ktoré sú v súlade so životným prostredím.

Produkty Verm-X® a Itch-Eeze® sú schválené a registrované Ústavom štátnej kontroly veterinárnych biopreparátov a liečiv www.uskvbl.sk sídliacim v Nitre, ktorý zaisťuje, aby na Slovensku boli registrované veterinárne liečivé prípravky, ktoré svojimi vlastnosťami zodpovedajú aktuálnym vedeckým požiadavkám na akosť, bezpečnosť a účinnosť a zaisťuje dozor nad trhom s veterinárnymi liečivami.